Przejdź do treści

Referencje

„Chciałam bardzo podziękować za okazaną mi pomoc. Szczególnie za ludzkie podejście do mnie jako klienta. Dało się odczuć, że stara się Pan rzeczywiście, panie Piotrze, mi pomóc, a nie „odfajkować” kolejny problem. Śmiało mogę polecić Waszą firmę każdemu kto znalazł się w trudnej sytuacji, gdzie wydawałoby się nie ma wyjścia. Dziękuję bardzo panu Arturowi za opiekę w czasie mojego pobytu w Warszawie. W tym trudnym dla mnie momencie bardzo wspierał mnie psychicznie miłą rozmową.”

Monika S. (Kraków)

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Fidem – Biuro Kredytowe. Firma solidna i kompetentna. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, kto potrzebuje pomocy.”

Marta (Olsztyn)

 

„Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu, aż do podpisania umowy kredytowej. Szybko i rzetelnie a przede wszystkim jasno, klarownie i uczciwie. Nic nie muszę więcej dodawać. Dziękuję i pozdrawiam.”

Paweł (Wrocław)

 

„Polecam firmę Fidem – Biuro Kredytowe. Dziękuję za pomoc. Znalazłam się z trudnej sytuacji, a Wy pomogliście mi z niej wyjść. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.”

Jadwiga (Warszawa)