Przejdź do treści

Linia obrotowa

Potrzebujesz pomocy w finansowaniu bieżącej działalności? Chciałbyś zapewnić swojej firmie płynność finansową nie obawiając się o terminowe regulowanie swoich zobowiązań?

Jeśli Twoja firma będzie miała przejściowe problemy z płynnością finansową, nie będziesz musiał każdorazowo ubiegać się o kredyt i tracić czas na załatwianie wielu formalności. Skorzystaj już teraz z oferty kredytu obrotowego.

Podstawowe atuty oferty:

  • Wygodny dostęp do środków w rachunku firmowym
  • Naliczanie odsetek od rzeczywistego wykorzystania salda
  • Automatyczne odnawianie kredytu do przyznanej kwoty
  • Okres kredytowania od 6 miesięcy nawet do 120 miesięcy
  • Atrakcyjne oprocentowanie
  • Kwota limitu nawet do 1 mln zł.
  • Możliwość przeznaczenia środków na dowolny cel
  • Maksymalna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,74%

 

1)  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9.23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 39 515,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 286,03 zł, oprocentowanie stałe 3,9%, całkowity koszt kredytu: 15 770,98 zł (w tym: prowizja 7 634,31 zł, odsetki 8 136,67 zł), 96 miesięcznych rat równych w wysokości 575,90 zł przy czym ostatnia rata wynosi 575,53 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kalkulator wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Nie czekaj. Wypełnij już teraz krótki formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z naszym doradcą.
Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę z rynku usług finansowych, dopasowaną do Twoich potrzeb.